Szanowni Państwo,

z satysfakcją przedstawiamy Państwu „Notariat.Czynności notarialne.Praxis” – dzieło, które powstało pod patronatem Polskiego Instytutu Notarialnego. W gronie Autorów znajdują się osoby zaangażowane w prace Instytutu. Jest to pierwsza na polskim rynku wydawniczym pozycja tak kompleksowo poruszająca problematykę i całokształt pracy notariusza. „PRAXIS” (łac. praktyka), doskonale oddaje charakter publikacji. Jest to bowiem praca stworzona przez praktyków (notariuszy, komorników, adwokatów, radców prawnych, zastępców notarialnych) dla praktyków.
Szczególne podziękowania składamy dr. Andrzejowi Janowi Szeredzie za zaproszenie do współpracy, inspiracje i możliwość współtworzenia tak istotnego dla Notariatu dzieła, ale również za to, że podjął się trudu redagowania publikacji i koordynowania pracy Autorów.
Nie ma wątpliwości, że bez Jego pracy, ogromu poświęconego czasu i zaangażowania omawiana pozcyja nigdy by nie powstała.
Mamy nadzieję, że prezentowana publikacja ułatwi codzienną pracę notariuszy, ale również pozostałych osób tworzących „Notariat” – zastępców notarialnych, aplikantów notarialnych, pracowników kancelarii notarialnych.
Share This